Kati helistas mulle, kui otsis kedagi, et jäädvustada tema ilus kõht ja saada sellest ajast mälestuseks midagi erilist. See oli mulle suur kompliment, sest nagu selgus, ei tahtnud ta mitte mingit lihtsat ülesvõtet, vaid tal oli kindel soov, et pilt võiks kõnetada ja see võiks olla üldlevinud standardist väljas. Olgu siinkohal juba öeldud, et nii Kati kui ka Jarmo olid ise selle õnnestumise nimel valmis tegema mida iganes ning kaasa tulema ükskõik millega ma ka lagedale ei tuleks. Nii me siis tegimegi mõned videokõned üle lahe ja rääkisime korduvalt läbi erinevad lähenemised ja ideed ning kui päev kätte jõudis, oli siht silme ees ja sõitsime linnast välja kohta otsima. 

See ei ole alati kõige kiirem viis pilti saada, kuid kuna meie eesmärgiks polegi kiirusrekordeid püstitada, siis ikka ja jälle avastan, kuidas mulle meeldib näha või siis tunnetada ära selle koha, kust pildi saab. Ja kui tunne on õige, peame autod kinni ja hakkame tööle – Nii need kaadrid koju saavadki. 

Terve pere oli absoluutselt suurepärase suhtumise ja ennastületava tahtejõuga. Rääkimata fotogeenilisusest ja miljoni dollari naeratusest 🙂 Eraldi kompliment minu juhendamise hiilgava täitmise eest 🙂

Tänan Teid veelkord selle siiruse ja usalduse eest ja soovin Teile kõigile palju rõõmu ja armastust.