Olen seda korduvalt juba igal pool maininud, aga tegelikult ka on loodus parim stuudio. Kohe kui saan linnast välja, pole enam vahet, mis ilmastikuolud parasjagu on – metsas on kihvt igal ajal. Need pildid on tehtud peale jõule, kui maad veel ei katnud paks lumevaip ja külma oli täpselt nii palju, et härmatis saaks püsida ööpäeva ringselt. Mitte et mul suure lume vastu midagi oleks, aga mulle väga meeldis see periood. Lihtsalt teist moodi, see looduse valmisolek oli nagu käega katsuda.

Tol päeval sain ma mõneks tunniks võtta aja maha ja minna juba sadu kordi käidud metsarajale. Kuna soov oli kuidagi jäädvustada seda päeva, saigi kaasa võetud blogivaatajatele juba tuttav valvemodell Hanna, kes on pea alati olnud nõus igasuguste ideedega kaasa tulema. Helistasin, et nüüd on minek… pane selga midagi ilusat ja proovi sinna alla jätta nii palju sooja kui võimalik. Nagu juuresolevatelt piltidelt näha, siis tõepoolest alla ta midagi leidiski, ülemise poolega on nii nagu on 🙂 

Vaatasin faili pealt järgi, kogu seanss kestis täpselt 17 minutit, mille jooksul sai ruttu leitud paar kolm võttenurka ja siis tüdruk jälle sama kiiresti sisse pakiti. Kõik jäid terveks ning rõõm ilusast päevast ja pildist garanteeritud.