Kui minu poole pöördutakse portreepildi palvega, küsin kõigepealt kus oleks soov neid teha ning mis meeleoluga need võiksid olla.
Marko ütle, et tal oleks vaja korralikke pilte, mida saaks kasutada igal pool ja et tema meelest peaksid need olema stuudios tehtud.
Mulle endale meeldib kõige rohkem pildistada mis tahes kohas, mis annaks natukenegi atmosfääri või pildile oma nägu juurde.
Samuti saan sellisel juhul luua valgust uues kohas, mis on minu jaoks alati üks kihvtimaid aspekte sessiooni juures.

Küsisin Markolt, kas tal oleks mingi koht, mida saaksime kasutada ning selgus, et ühes korteris on just selline väike,
valgete seintega vaba tuba, kus põhimõtteliselt midagi sees ei olnud. Palusin tal saata paar pilti ning pildistuskoht oligi leitud.

Ma ei saanud kuidagi kiusatusele vastu panna, kui nägin tal kaasas kahte mantlit – üks parem kui teine. Sellega oli momentaalselt
lahendatud ka riietuse küsimus. Stilistika ja valgus paika ning umbes pooleteise tunni pärast saime stuudio jälle kokku pakkida.

Kõigile teile, kes plaanite tulla pilti tegama ning olete mõelnud stuudio peale, soovitan kindlasti kaaluda ka kõiki teisi võimalusi, sest omanäolised
pildid on tihti just seal peidus, kust neid alati esimesena otsima ei lähe. Stuudio võtan ma kaasa niikuinii ja heast valgusest puudu ei jää.