Selle pildistuse üks eesmärk oli astuda välja nö. traditsioonilistest pulmasessiooni raamidest. Kuna suurt pidu rahvamassidega ei toimunud panustatigi rohkem pildistusse, et sel moel endale uhke mälestus saada 🙂

Selline sessioon on paras väljakutse ning mida suuremaid ideid soovid teostada, seda rohkem on vaja panustada ning panna selle alla aega. Võttekohaks oli seekord Laitse Loss, kus saime kasutada erinevaid tube ning korraks käia ka ümber maja, et elavat loodust rohkem pildile saada. Siinkohal tänan lossi perenaist ja meeskonda, kes lahkelt lubasid seal toimetada ega seadnud ühtegi piirangut. 

Detaile mida sellise pildistusega läbi peab mõtlema ja arvestama on tõepoolest palju ja mul on väga hea meel, et sel korral oli kaasas Karoliina Kull, kes aitas peategelasi riietada ja neid ilusamaks teha. Karoliina kätetöö on ka see baldahiinkardin, mida originaalis sellel voodil ei olnud. Pilt ise võtab hästi kokku selle pika sessiooni ja on loogiline jätk trepikojas alustatud tõusule tähtede poole. 

Minu panustamisest ja siirast soovist hoolimata see pilt kahjuks blogisse ei jõudnu, kuid seda on võimalik näha minu Photo_Arts lehel näoraamatus – vaata siit.

Noorpaarile „hõissa“ ning laseme nüüd piltidel kõneleda.